-
Cove ring - Turquoise
Regular price $95.00 USDRegular priceUnit price perSale price $95.00 USD -
Cowry Shell Earrings
Regular price $35.00 USDRegular priceUnit price perSale price $35.00 USD -
Crescent Moon Necklace
Regular price $48.00 USDRegular priceUnit price perSale price $48.00 USD -
Sold outDainty Band Ring
Regular price $20.00 USDRegular priceUnit price perSale price $20.00 USDSold out -
Sold outDainty Beaded Bracelet
Regular price $20.00 USDRegular priceUnit price perSale price $20.00 USDSold out -
Dainty Bolt Ring
Regular price $20.00 USDRegular priceUnit price perSale price $20.00 USD -
Sold outDainty chain choker
Regular price $30.00 USDRegular priceUnit price perSale price $30.00 USDSold out -
Dainty Chain Choker - Gold
Regular price $35.00 USDRegular priceUnit price perSale price $35.00 USD -
Dainty Gem Ring - Amazonite
Regular price $32.00 USDRegular priceUnit price perSale price $32.00 USD -
Dainty Gem Ring - Moonstone
Regular price $32.00 USDRegular priceUnit price perSale price $32.00 USD -
Dainty Gem Ring - Rose Quartz
Regular price $32.00 USDRegular priceUnit price perSale price $32.00 USD -
Dainty Lucky Band Ring
Regular price $20.00 USDRegular priceUnit price perSale price $20.00 USD -
Sold outDainty Pearl Ring - Gold
Regular price $35.00 USDRegular priceUnit price perSale price $35.00 USDSold out -
Sold outDainty Snake Ring
Regular price $25.00 USDRegular priceUnit price perSale price $25.00 USDSold out -
Sold outDainty Starfish Studs
Regular price $20.00 USDRegular priceUnit price perSale price $20.00 USDSold out -
Dainty Sun band ring
Regular price $25.00 USDRegular priceUnit price perSale price $25.00 USD -
Sold outDainty White Opal Studs
Regular price $22.00 USDRegular priceUnit price perSale price $22.00 USDSold out -
Delmar Necklace - Larimar + Pearl
Regular price $100.00 USDRegular priceUnit price perSale price $100.00 USD -
Deora ring - Amethyst
Regular price $45.00 USDRegular priceUnit price perSale price $45.00 USD -
Deora Ring - Aqua Chalcedony
Regular price $45.00 USDRegular priceUnit price perSale price $45.00 USD









